GIGABYTE B650 EAGLE AX Gigabyte
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 270.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross weight | 1.74 kg |
| Gross width (mm) | 335.00 mm |
| Net weight | 1.54 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 119 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 150.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: gigabyte b650 eagle ax gigabyte, mb b650 eagle ax 10, gigabyte, emaplaadid

